Gizlilik Politikası

Bu beyan Dekoartizan’ın gizlilik politikasını içerir. www.dekoartizan.com web sitemizi ziyaret edip üye olduğunuzda aşağıda yer alan şartları ve kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

Üyelik işlemlerinizde ki işlemleriniz tamamlandığında bu sözleşmeyi gözünüzden kaçırsanız dahi Üyelik Gizlilik Sözleşmesini her zaman www.dekoartizan.com’un alt bölümündeki bütün sayfalarında bulabilirsiniz. Bundan dolayı ayrıca sözleşme metni gibi bir metin şirketimiz sistemlerinde ayrıca muhafaza edilmeyebilecektir.

Kredi Kartı bilgileri hiçbir zaman ve dönemde Dekoartizan.com sunucusunda ve veri tabanında  saklanmaz, Kredi Kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara yüksek güvenli SSL sertifikalar ile iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir. Ve  müşteri kartı ve bankası izin verdiği sürece bütün pos işlemlerimizde 3D (yani sms şifresi ile müşteri telefonuna gelen kod) ile sipariş tamamlanır.

Dilediğiniz zaman iletişimdeki formlardan, telefonlarımızdan yâda sosyal medya bağlantılarımızdan temasa geçerek Dekoartizan ile yapacağınız sözlü veya yazılı bildirim ile hiçbir gerekçe göstermeksizin ve ceza ödemeksizin üyeliğinizi sona erdirebilir keza aynı şekilde Dekoartizan’da çeşitli nedenler ile üyelikleri sona erdirebilir yâda askıya alabilir.

Şirketimiz ve web sitemizde müşteri bilgilerinin gizliliği, korunması, saklanması, kullanımı ve imhası ile ticari elektronik iletişimler ve diğer hususlarda, aşağıda muhtelif cari esasları belirtilen Gizlilik Kuralları ve Kullanım Şartları geçerlidir.

Üye tarafından belirtilen bilgiler (ad, soyad, e-posta, telefon vb. ) ile ödeme yapmak amacı ile bildirdiği bilgiler Dekoartizan.com tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.


Dekoartizan’ın bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dâhilinde satıcı kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

Üyeye ait e-posta adresi, posta adresi, kargo adresi, fatura adresi ve telefonu gibi bilgiler yalnızca Dekoartizan.com tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Üyelik işlemleri esnasında duyuru servisine abone olan üyelerimize, bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyonlar ve indirim kuponları gönderilebilir.

nasil-calisiriz2

Evinizin bütün odaları ve ofisinize, çalışma alanlarınıza özel ölçülerde basılan duvar kağıtları, 3boyutlu yüksek çözünürlüklü duvar posterleri özel baskı teknolojimizle aksi belirtilmedikçe 2 iş günü içerisinde teslim edilir.

Bizi Takip Edin! Instagram

Duvar kağıdı
Duvar kağıdı
Duvar kağıdı
Duvar kağıdı
Duvar kağıdı
Duvar kağıdı
Duvar kağıdı
Duvar kağıdı