Teslimat Bilgisi

Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Garanti Bankası hesabımıza gerçekleştirebilirsiniz. 
YB DİZAYN İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ  / Ümraniye Şubesi IBAN NO: TR22 0006 2000 7870 0006 2960 55
2) Web Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile ödeme yapabilirsiniz.
Bütün kredi kartlarına ister tek çekim isterseniz bütün kredi kartlarınıza 12 taksit imkanıyla alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca bütün kredi kartlarında ki birikmiş Chip'lerinizi yada Bonus'larınızı kullanabilirsiniz.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; YB Dizayn İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iki iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
Olası sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler yada baskılar için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Aras kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği yada telefonu siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda siz değerli müşterimiz kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına mutlaka tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0216 651 61 63 numaralı telefona arayarak veya durumu info@dekoartizan.com mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde siparişinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

nasil-calisiriz2

Bizi Takip Edin! Instagram

Duvar kağıdı
Duvar kağıdı
Duvar kağıdı
Duvar kağıdı
Duvar kağıdı
Duvar kağıdı
Duvar kağıdı
Duvar kağıdı